Aeroflot oceněn čtyřmi **** kvality v rámci hodnocení SkyTrax

          

Aeroflot, Russian Airlines,  byl 15.4. oficiálně oceněn čtyřmi hvězdičkami kvality v rámci hodnocení SkyTrax.  

                                                                                                                                     

Toto ocenění potvrzuje komplexní kvalitu služeb Aeroflotu a zařazuje Aeroflot mezi lídry na poli letecké přepravy.

Hodnocení Skytrax je výsledkem nezávislého auditu, kdy je  zkoumán  kompletní seznam produktů a služeb nabízených leteckými společnostmi, a to jak na zemi, tak ve vzduchu.

Tento úspěch Aeroflotu je výsledkem trvalého zaměření na bezpečnost přepravy a pravidelnosti odletů a příletů v kombinaci s tradiční ruskou pohostinností.

Produkt Aeroflotu nyní splňuje všechny nejvyšší mezinárodní standardy.

Aeroflot využívá jednu z nejmodernějších letadlových flotil s průměrným věkem roku letadla 4,4 roku.

Ocenění bylo předáno během slavnostního gala večera.

Vitaly Saveliev, generální ředitel Aeroflotu, řekl:
Odbornost a nezávislost při udělování hodnocení Skytrax je v našem oboru jedinečná. To je i důvod,  proč je pro nás velká čest toto ocenění získat.  Zároveň se nám dostává i potvrzení, že úsilí, které jsme  v průběhu posledních let vynaložili na to,  aby se značka Aeroflot synonymem kvality, je jednoznačně úspěšné. Je to obrovské vítězství pro celý tým zaměstnanců Aeroflotu .

Edward Plaisted, generální ředitel společnosti Skytrax dodal:
Jsme potěšeni, že můžeme Aeroflot dnes ocenit hodnocením  Airline 4-Star . Zkušenosti zákazníků se službami  Aeroflotu v posledních několika letech zaznamenaly pozoruhodně zvyšující se kvalitu a kontinuální zlepšování produktu. V průběhu posledních let Skytrax pečlivě sledoval vývoj produktu Aeroflotu na dlouhých, středních i regionálních a vnitrostátních linkách. Pozitivní změny i  vývoj a modernizace produktu byly konzistentní a dlouhodobé. Toto je výrazně podepřeno i tím, že  Aeroflot disponuje jednou z nejmladších leteckých flotil mezi velkými aerolinkami na světě. Velký důraz byl udělen i  výraznému zlepšení standardů práce personálu se zákazníkem. Aeroflot tak dosáhl úrovně služeb, která je mladistvá, pozitivní a  moderní