American Express BTA karta, moderní nástroj pro efektivní nákup letenek korporátním zákazníkem.

  

Více a více společností si v posledních letech začíná uvědomovat, že v řízení firemních nákladů  jsou stále ještě ukryty značné rezervy. Podle průzkumu zabývajícího se nepřímými náklady firem je možné prostřednictvím efektivního managementu nákupu služeb dosáhnout až 5% úspor.*

Společnost American Express nabízí jednoduché nástroje určené  právě pro  efektivní kontrolu firemních nákladů:

Korporátní platební karta je navržena tak, aby Vám dala větší kontrolu a pomohla Vaší společnosti dosáhnout cenných úspor nákladů v klíčových kategoriích. Korporátní karta American Express je pohodlný a bezpečný způsob, jak Vaši zaměstnanci mohou platit prakticky všechny své firemní výdaje. V České republice nabízíme dva základní typy korporátní karty – zelenou a zlatou (Green a Gold). 

Business Travel Account (BTA) konsoliduje všechny Vaše faktury a platby spojené s cestováním do jediného výpisu, čímž Vám pomáhá zvyšovat efektivitu a snižovat administrativu.

Výhody obou řešení pro společnost jsou:

  •    Zlepšený cash-flow až o 58 dní
  •    Sjednocené náklady
  •    Nižší náklady na zpracování a administrativu
  •    Efektivnější kontrola korporátních výdajů
  •    Cestovní pojištění
  •    24/7 zákaznický servis

Zajímá Vás možnost úhrady letenek kartou AMEX?

Rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy, pište na OK-TOURS a.s.

O American Express

American Express je globální společností se  160letou tradicí působící v oblasti finančních služeb. V současnosti je z hlediska objemu transakcí největším vydavatelem platebních karet, kterými lze platit u obchodníků ve více než 200 zemích světa.  Společnost American Express působí na českém trhu již od roku 1991. Nabízí širokou škálu služeb od komplexního zajišťování služebních cest po vydávání firemních platebních karet. Tyto prestižní karty poskytují svým držitelům vedle úspory firemních nákladů a usnadnění finančních toků v rámci společnosti také řadu dalších benefitů.

*A.T. Kearney, European Indirect Spend management Study, 2011.

 
Bližší informace o této speciální akci naleznete zde.