Novinky

Empowerment Self Defense v Praze

Léto je příležitostí jak pro odpočinek, tak pro reflexi uplynulého pololetí.

A rovněž prostor pro poděkování těm, kteří se zasloužili či podíleli na našich úspěších.

Proto svá letní zamyšlení věnuji jedincům či organizacím, bez kterých bych nemohla realizovat své stěžejní projekty. Začnu společností OK-TOURS, se kterou spolupracuji již pátým rokem.

Díky nim jsem mohla realizovat jak 2. a 3. ženskou misi do Izraele, tak v loňském roce uspořádat světové setkání Train the Trainer instruktorů Empowerment Self Defense v Praze.

Jsem ráda, že jsem tedy našla jednoho spolehlivého obchodního partnera jak pro incoming, tak outgoing, odborným žargonem řečeno.

Ženské podnikatelské mise do Izraele jsou projektem pro mne srdcovým a velmi prestižním. Z logistického pohledu se ovšem jedná o projekty poměrně náročné.  Program vyžaduje koordinaci mnoha zúčastněných stran, kombinované přesuny, neobejde se bez změn na poslední chvíli a zároveň kvůli omezenosti velikosti skupiny je velký tlak na cenu, protože Tel Aviv se stal bez konkurence nejen nejzajímavějším místem z pohledu high-tech, ale i z pohledu výše cen prakticky čehokoliv. Jedná se o nejdražší město na světě. Díky zkušenostem a znalostem teritoria se mi tak daří podnikatelkám a vrcholovým manažerkám nabízet vysokou kvalitu služeb, která v Izraeli mívá občas kolísavý charakter. 

Pořádání Train the Trainer v Praze pro téměř 60 účastníků z celého světa bylo opět poměrně velkým oříškem.  Nevím, jak to dělám, ale jednoduché projekty ke mně nepřichází.  Samotná akce byla dvakrát odložena z důvodu pandemie a díky spolupráci s OK-TOURS se mi podařilo vše zvládnout bez storno poplatků či málo využitelných voucherů. V loňském roce ještě panovaly dozvuky pandemie, takže jsme neustále měnili počet účastníků, pokojů, účastníků pro celodenní stravování a to až do skutečného dne realizace. Do toho bylo potřeba kongresové prostory upravit pro účely výuky sebeobrany a samozřejmě reflektovat specifika – od zajištění košer stravy pro ortodoxní židovské lektory z Izraele až po různá specifická vybavení místností. I toto bylo díky partnerství zvládnutelné a za podmínek, které americká nezisková organizace ESD Global velmi ocenila.

A v neposlední řadě ráda nasdílím můj tip na cestování letadlem. Ano, naklikat letenky přes slevové portály je jednoduché a dříve naprosto běžné. S ohledem na změnu cestování po pandemii potřebuji skutečně (od)letět. A další důležitou službou je pojištění, protože u cenově nejvýhodnějších fixních letenek může i banální zdravotní důvod přijít velmi draho. Proto i letenky pro služební cesty nyní realizuji přes OK-TOURS, neboť z povahy své lektorské práce opravdu nemohu dorazit o den či více později. A pojištění je vždy tak kvalitní, jak je kvalitní a ověřená daná pojišťovna, která musí být ochotná plnit. Bohužel jsem si i toto vloni prověřila osobně (úmrtí v rodině) a OK-TOURS s jejich smluvním partnerem zafungovala perfektně. Takže děkuji za vyhledání nejvýhodnějších cen, mimo jiné i na letošní globální setkání lektorů ESD v New Yorku.  A sama se těším, co za nové podněty a projekty přivezu.

Hezké léto a pohodové cestování všem.

Linda

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej!

No comments for “Empowerment Self Defense v Praze

Comments are closed.