Novinky

Přímý let Delta Air Lines do New Yorku

Využíjte přímý let do New Yorku! S okamžitou platností již vláda USA nevyžaduje testování na COVID-19 pro cestující letecky přilétající do USA. Rezervujte si svůj let zde

Cestující Delta One ® mohou využívat:

V jedné z nejexkluzivnějších kabin na obloze je cestujícím k dispozici profesionální a oddaný palubní personál. Celkový dojem kabiny umocňují luxusní detaily, zaměřené především na maximální komfort a pohodlí. Lůžkoviny v letadle jsou vyrobené
z recyklovaných plastových lahví. 180stupňová sedadla s rovným lůžkem a přímým přístupem do uličky poskytují během cesty vynikající komfort a soukromí. Palubní personál podává během letu vybraná jídla, podle šéfkuchařů z jednotlivých regionů. Menu je doplněno pečlivě vybranými víny. Z bohaté nabídky si zákazníci mohou své jídlo vybrat a objednat již 3 dny před odletem. Cestující pak mají možnost využít bezplatného vstupu do salónku Delta Sky Club ® nebo některého z partnerských salónků. Během letu si mohou vybrat ze široké nabídky prémiové porce zábavy studií Delta, kterou si naladí pomocí náhlavní soupravy s potlačením hluku. Svůj oblíbený film pak mohou sledovat na mimořádně široké (až 18″) obrazovce. Každé sedadlo má také vlastní zásuvku.

Zážitek z cesty také zpříjemní naše ručně vyráběné balíčky Someone Somewhere, které obsahují masku na oči, balzám na rty, krém na ruce Grown Alchemist a všechny základní cestovní potřeby.

Cestující služby Delta Comfort+® si mohou užívat:

Na transatlantickém letu z Prahy o 8cm více místa na nohy a o 50 % větší sklon sedadla.  Cestující v Delta Comfort+® mohou na palubu nastoupit dříve a mají přístup k vyhrazenému prostoru nad hlavou, kam si mohou uložit příruční zavazadla.  Sedadla Delta Comfort+® jsou umístěna v přední části letadla, což znamená, že cestující po přistání vystupují z letadla mezi prvními.

Bezplatně je k dispozici také polštář, přikrývka, soupravy na spaní a sluchátka, stejně jako Delta Studio™ včetně výběru televizních programů, filmů a hudby. Samozřejmostí je také bezplatný servis jídel a výběr nápojů Starbucks®, piva, vína a lihovin.  Službu Delta Comfort+® lze zakoupit jako tarif nebo jako doplňkový produkt po zakoupení tarifu s nárokem na upgrade.

Cestující v „Main cabin“ si mohou užívat:

Pohodlná sedadla se zábavním systémem Delta Studio™ s výběre televizních programů, filmů a hudby.  Zákazníci mají k dispozici zdarma jídelní servis s kávou Starbucks®, pivem, vínem nebo nealkoholickým nápojem dle výběru.  Cestující mohou zůstat ve spojení s Wi-Fi, včetně bezplatného zasílání zpráv. K odpočinku je k dispozici sada na spaní (stínítka na oči a sluchátka), polštář a přikrývka.  U tarifů v Main cabin si lze při nákupu vybrat sedadla zdarma. U tarifů Basic Economy budou místa přidělena při odbavení.

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej!

No comments for “Přímý let Delta Air Lines do New Yorku

Comments are closed.