Novinky

Air France slaví 90 let ve velkém stylu

Air France vystavuje v Galeries Lafayette na oslavu 90 let své elegance.

Dne 27. září 2023 Air France exkluzivně odhalila svou výstavu s dvanácti výlohami v Galeries Lafayette Paris Haussmann, kde slaví 90 let elegance. Od 28. září do 10. října 2023 bude společnost prezentovat své dědictví v rámci oslav výročí v pařížském obchodním domě.

V roce 2023 slaví Air France 90 let elegance. 90 let technologií, inovací a pohodlí na palubě jejích letadel. 90 let cestování, dobrého jídla, designu, haute couture, umění a architektury. Od svého založení dne 7. října 1933 společnost oslavuje francouzskou dokonalost, „je-ne-sais-quoi“, které svět ve Francii uznává, díky výjimečnému zážitku z cestování, který posouvá eleganci do nových výšin.

90 let elegance, video

Aby Air France oslavila své 90. výročí s celým světem a předvedla své jedinečné odborné znalosti, přináší také výroční video. Video představuje modelky na sobě kolekci návrhářských šatů vytvořených Xavierem Ronzem ve velkolepém prostředí, v zákulisí Air France. Od obrovských leteckých hangárů letecké společnosti až po křídla Airbusu A220, klenotu její střednětraťové flotily, se šaty dostávají do centra pozornosti mezi moderními a historickými předměty dědictví Air France, které je inspirovaly.

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej!

No comments for “Air France slaví 90 let ve velkém stylu

Comments are closed.