Novinky

Objevte novou Business třídu Air France

Novou Business třídu si můžete užít na letech provozované Air Franc v letadlech Airbusy A330 a A350 a také Boeingy 777 a 787.

Objevte výmečný, intimní a harmonický prostor v Business třídě na dálkových letech Air France. Pohodlí cestujících na palubě je prioritou Air France.

Nová Business třída zaručuje soukromí, pohodlí a pohodu po celou dobu vaší cesty. Multifunkční osobní prostor Stůl, restaurace, domácí kino, ložnice… Váš prostor má vše. Jeho funkci si určíte podle svých potřeb a můžete se pohodlně usadit a užívat si moderní a elegantní business sedadlo. Chcete odpočívat, spát nebo pracovat? Nastavujete sklon sedadla.

Nová Business sedadla, která jsou v současné době rozmístěna v síti Air France, ilustrují naši vizi cestování, kde se váš osobní prostor formuje do tvaru vašeho přání: plnohodnotná postel přímý přístup do středového pruhu (předpokládá se u letadel A330) zcela soukromý prostor (stůl, jídelní stůl, postel).

Velkorysý stůl v kabině Business. Objevte menu vytvořené michelinskými kuchaři ve spojení s prestižním vinným lístkem. Vaše jídlo na dálkových letech v Business třídě, nabídka Air France palubního stravování je impozantní. Vaše letová zábava na velké obrazovce je součástí Vašeho pohodlí.

Neváhejte nás kontaktovat pro Vaší rezervaci objednavky@oktours.cz

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej!

No comments for “Objevte novou Business třídu Air France

Comments are closed.